Činnosti

• Obrázky pro seniory z pečovatelského domu

1. 12. 2020 Obrázky pro seniory...

• Listopad ve školce

30. 11. 2020 Listopad ve školce

• Říjen u Včeliček

27. 10. 2020 Říjen u Včeliček

• Činnosti

Milí rodiče, v době uzavření naší mateřské školy Vám budeme touto cestou nabízet aktivity pro děti.

V říjnu, kdy ubývá teplých dní, jsme se zaměřili na sklizeň ovoce a zeleniny, podzimní počasí a stěhovavé ptáky.

V září se sešlo ve třídě plno včeliček, které se v září naučily několik básniček a písniček.

Na konci zimního období jsme se ještě učili nějaké zimní písničky a básničky, ale už jsme se také
    dostali k tématu tělo.

Milí rodiče, pokud máte zájem, budeme Vám touto cestou nabízet aktivity pro děti.

Na začátku ledna nás provázela hlavně písnička:

V adventním prosincovém čase zněly třídou koledy a vánoční písničky.

V listopadovém podzimním čase jsme se s dětmi zaměřili na podzimní počasí a na to, jak se zvířátka připravují na zimu.

Říjen byl bohatý na podzimní aktivity.

V září se zvládly včeličky naučit několik básniček a písniček.