Činnosti

• Červen u Motýlků

29. 6. 2021 Červen u Motýlků

• Činnosti

V červnu jsme si užili nejen hmyzí dny, ale i rozloučení s předškoláky a námořnický týden zakončený výletem do Boru.

Den naruby se vydařil.

V květnu se předškoláci zaměřili na rodinu, povolání rodičů a dopravu a cestování.

V dubnu se předškoláci zaměřili na zvířátka a naučili se o nich nějaké básničky a písničky. 22.dubna nezapomněli na Den Země a 30.4. si užili čarodějnický den.

Milí rodiče, v době uzavření mateřské školy Vám budeme touto cestou nabízet aktivity pro děti.

Karneval si děti užily. Kromě karnevalového veselí zvládly děti vytvořit i několik klaunů a šašků na výzdobu třídy.

Včeličky se v únoru podívaly za zvířátky, ke krmelci a ke krmítku, a naučily se o zvířátkách několik písniček.

V lednu včeličky poznávaly rok a roční období, také měsíce a názvy dní.

Dětem bylo na začátku prosince při distanční výuce nabídnuto naučit se některou z těchto básniček.

V listopadu se děti naučily známou písničku o tomto měsíci. Také si při ní zacvičily.