Činnosti

• Leden u Berušek

31. 1. 2021 Leden u Berušek

• Činnosti

V lednu včeličky poznávaly rok a roční období, také měsíce a názvy dní.

Dětem bylo na začátku prosince při distanční výuce nabídnuto naučit se některou z těchto básniček.

V listopadu se děti naučily známou písničku o tomto měsíci. Také si při ní zacvičily.

Milí rodiče, v době uzavření naší mateřské školy Vám budeme touto cestou nabízet aktivity pro děti.

V říjnu, kdy ubývá teplých dní, jsme se zaměřili na sklizeň ovoce a zeleniny, podzimní počasí a stěhovavé ptáky.

V září se sešlo ve třídě plno včeliček, které se v září naučily několik básniček a písniček.

Na konci zimního období jsme se ještě učili nějaké zimní písničky a básničky, ale už jsme se také
    dostali k tématu tělo.

Milí rodiče, pokud máte zájem, budeme Vám touto cestou nabízet aktivity pro děti.

Na začátku ledna nás provázela hlavně písnička:

V adventním prosincovém čase zněly třídou koledy a vánoční písničky.