Činnosti

• Za tajemstvím dubu

30. 9. 2021 Za tajemstvím dubu

• Činnosti

Celoroční projekt „Za tajemstvím stromů“ jsme začali hádankou a básničkou s pohybovým vyjádřením.

Včeličky se hned na začátku naučily svolávací písničku ♪♫ „Kruh“ a ♪♫ „Ruce jsme si podali“.

V červnu jsme si užili nejen hmyzí dny, ale i rozloučení s předškoláky a námořnický týden zakončený výletem do Boru.

Den naruby se vydařil.

V květnu se předškoláci zaměřili na rodinu, povolání rodičů a dopravu a cestování.

V dubnu se předškoláci zaměřili na zvířátka a naučili se o nich nějaké básničky a písničky. 22.dubna nezapomněli na Den Země a 30.4. si užili čarodějnický den.

Milí rodiče, v době uzavření mateřské školy Vám budeme touto cestou nabízet aktivity pro děti.

Karneval si děti užily. Kromě karnevalového veselí zvládly děti vytvořit i několik klaunů a šašků na výzdobu třídy.

Včeličky se v únoru podívaly za zvířátky, ke krmelci a ke krmítku, a naučily se o zvířátkách několik písniček.

V lednu včeličky poznávaly rok a roční období, také měsíce a názvy dní.