Pravidla fungování školky, vyzvedávání věcí, prázdninový provoz, šerpování

ZVEŘEJNĚNO: 22. 5. 2020
AKTUALIZOVÁNO: 27. 5. 2020

Informace o otevření mateřské školy 1. června

ZDE jsou zveřejněná pravidla provozu mateřské školy, která bude otevřena od pondělí 1. června 2020.

Pokud by měl ještě někdo zájem o docházku dítěte do mateřské školy, může ho přihlásit do 26. 5. 2020. Informace k přihlášení jsou ZDE.

Zákonní zástupci přihlášených dětí musí přinést hned první den, tj. 1. června 2020, podepsané čestné prohlášení. Pokud nemáte možnost ho vytisknout, můžete ho vyplnit a podepsat v pondělí 1. 6. ráno při předávání dítěte.

Papírovou přihlášku k docházce na toto období od 1. do 26. června, která je součástí pravidel provozu mateřské školy, nemusíte tisknout a nosit hned první den. My Vám ji ve škole předáme.

Úplata za předškolní vzdělávání - nebude vybírána (ani od dětí, které budou docházet do mateřské školy školy).

Pokud byste měli nějaké dotazy, tak se neváhejte obrátit na ředitele školy: tel.: 733 127 257, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Školní řád MŠ - provoz červen 2020.pdf

Čestné prohlášení o zdravotním stavu dítěte.pdf

Vnitřní řád ŠJ Provoz červen - 05-27.pdf

Informace k vyzvedávání věcí ze školky

Vážení rodiče, vyzvedněte si, prosím, věci Vašich dětí ze školky. Máte možnost přístí týden 25. - 27. května vždy od 8:00 do 16:00 hod.

Pro ty, kdo to v těchto termínech nezvládnou, bude stanoven další termín až po 1. červnu 2020.

Prázdninový provoz

Vzhledem k tomu, že byla školka uzavřena od 16. března 2020 do 31. května 2020 a v červnu máme pouze omezený provoz, tak chystáme provoz mateřské školy na období letních prázdnin.

V tuto chvíli Vám neřekneme, jestli bude o prázdninách otevřeno čtrnáct dní, měsíc nebo celé prázdniny. Záleží to hlavně na tom, jak bude probíhat provoz školky nyní v červnu. Zda zvládneme vše realizovat za komplikovaných hygienických opatření a nebo už o prázdninách tato opatření nebudeme muset dodržovat.

Proto Vám v blízké době zašleme dotazník na to, jak byste prázdninový provoz mateřské školy potřebovali.

Šerpování předškoláků a pasování na školáky

ŠERPOVÁNÍ PŘIPRAVUJEME :-)

ZATÍM SE MŮŽETE PODÍVAT NA TABLO, KTERÉ JE UMÍSTĚNÉ NA NÁSTĚNCE U BPK.

Mgr. Bc. Josef Roušar, ředitel školy