Chystáme pro Vás prázdninový provoz mateřské školy

ZVEŘEJNĚNO: 26. 5. 2020
AKTUALIZOVÁNO:

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že byla školka od 16. března 2020 uzavřená a v červnu máme pouze omezený provoz, chystáme pro Vás otevření mateřské školy o letních prázdninách.

V tuto chvíli Vám neřekneme, jestli bude o prázdninách otevřeno čtrnáct dní, měsíc nebo celé prázdniny. Záleží to hlavně na tom, jak bude probíhat provoz školky nyní v červnu. Zda zvládneme vše realizovat za komplikovaných hygienických opatření a nebo už o prázdninách tato opatření nebudeme muset dodržovat.

Hodně také záleží na Vašich potřebách, resp. na vašem zájmu.
Proto v tuto chvíli realizujeme DOTAZNÍKOVÉ ŠETŘENÍ o tom, jak velký zájem o prázdninový provoz mateřské školy mezi rodiči vůbec je.
Prosíme Vás, abyste tento dotazník vyplnili a uvedli v něm týdny, kdy budete opravdu nutně provoz školky potřebovat nebo kdy byste o něj měli zájem. Týdny, které v dotazníku uvedete, berte již jako závazné a my je tak budeme brát také. Pokud v těchto týdnech bude provoz školky opravdu realizován, tak s Vámi budeme počítat.

O výsledcích dotazníku a o skutečném provozu mateřské školy o prázdninách Vás budeme informovat nejpozději do 19. června 2020.

Dotazník můžete vyplnit pod tímto odkazem: https://forms.gle/b9Rsy5oRgSUTHKuv9,
- pokud máte v MŠ více dětí, vyplňte dotazník za každé dítě zvlášť,
- dotazník vyplňte nejpozději do 15. června 2020,
- osobní kontaktní údaje, které v dotazníku vyžadujeme, využijeme pouze pro naši komunikaci s Vámu ohledně prázdninového provozu.

Mgr. Bc. Josef Roušar, ředitel školy