Krajská hygienická stanice Pardubice uzavřela naši mateřskou školu

UZAVŘENÍ ŠKOLY

Dle nařízení KHS Pardubice po dohodě se zřizovatelem město Proseč se mateřská škola od 12. 11. 2020 do odvolání uzavírá z důvodu výskytu onemocnění COVID-19.

Bližší informace v přiloženém dokumentu: Rozhodnutí o uzavření školy COVID - MŠ Proseč.

Během dnešního dne 12. 11. 2020 jsme kontaktovali všechny zákonné zástupce dětí, které přišli do kontaktu s covid nakaženou osobou a byly jim rozeslány emaily s informacemi o nařízení karantény a rezervaci provedení vyšetření na Covid 19: Informace pro rodiče dětí v kontaktu s covid pozitivní osobou.

ÚPLATA ZA VZDĚLÁVÁNÍ a OČR

Vzhledem k omezení provozu a následné uzavření mateřské školy kvůli situaci s epidemií nemoci covid 19 je od října 2020 stanovena úplata za vzdělávání následovně:

• 200 Kč měsíčně za děti, které měly v daném měsíci absenci 11 a více dní.
  • 0 Kč měsíčně za děti, které v daném měsíci do MŠ nedocházely vůbec.

Pro rodiče, kteří budou žádat o ošetřovné, je na webu ČSSZ k dispozici ONLINE TISKOPIS, který se po vyplnění vytiskne: Žádost o ošetřovné při péči o dítě.

Ošetřovné NENÍ POTŘEBA POTVRZOVAT ŠKOLOU. Případné informace na tel.: 469 321 078.

DISTANČNÍ VÝUKA pro děti v povinném předškolním vzdělávání

Pro děti, které plní povinnou předškolní docházku, budou připravovány a zveřejňovány náměty na činnost na stránce Školka / Třídy / Předškolní / Činnosti.