Krajská hygienická stanice Pardubice UKONČILA uzavření naší mateřské školy

OTEVŘENÍ ŠKOLY

Dle nařízení KHS Pardubice se od 7. 12. 2020 mateřská škola otevírá pro přítomnost dětí při vzdělávání a ukončuje se tak mimořádné opatření o uzavření mateřské školy.

Bližší informace v přiloženém dokumentu: Rozhodnutí o ukončení uzavření školy COVID - MŠ Proseč.

VÁŽENÍ RODIČE,

na Vaše děti se moc těšíme.

Epidemiologická situace je však stále vážná. Vzdělávání v mateřské škole probíhá podle mimořádných opatření za minimální hygienické ochrany (zejména bez povinnosti nošení roušek). Zaměstnanci mateřské školy a obzvlášť pedagogičtí pracovníci se tak stávají velice ohroženou skupinou, které hrozí nákaza nemocí COVID 19. Ale i riziko šíření této nemoci mezi dětmi je vysoké.

My si přejeme, aby mohl provoz školky už stále nepřetržitě pokračovat. Žádáme Vás proto, abyste v tomto období pečlivě zvážili docházku vašich dětí do mateřské školy. Moc Vám za to děkujeme.

Pokud se rozhodnete Vaše dítě do mateřské školy nedávat, prosíme Vás o co nejrychlejší sdělení této informace vedoucí učitelce mateřské školy (tel.: 736465423).

ÚPLATA ZA VZDĚLÁVÁNÍ

Vzhledem k epidemiologické situaci s nemocí covid 19 a částečnému uzavření provozu mateřské školy v prosinci 2020 je stanovena úplata za vzdělávání následovně:

• 200 Kč za měsíc prosinec, pokud má dítě docházku alespoň jeden den,
  • 0 Kč za měsíc prosinec za děti, které v daném měsíci do MŠ nedocházely vůbec,
  • od měsíce ledna se bude úplata řídit normálním režimem.