Informace k distančnímu vzdělávání předškoláků a další důležité informace

ZVEŘEJNĚNO: 5. 3. 2021
AKTUALIZOVÁNO:

Distanční vzdělávání našich předškoláků

Milí rodiče,

od 1. 3. 2021, kdy byly usnesením vlády ČR uzavřeny všechny mateřské školy, zahajujeme distanční výuku pro předškolní děti (děti v posledním roce před nástupem do základní školy).

• Rodiče dětí jsou povinni nabídku distanční výuky využívat a konzultovat plnění s učitelkami.
  • Úkoly budou zveřejňovány každé pondělí na webu mateřské školy na stránce ŠKOLKA / VZDĚLÁVÁNÍ / DISTANČNÍ VÝUKA.
  • Splněné úkoly je možné posílat emailem (např. ofocené) nebo je podepsané donést do poštovní schránky MŠ do následujícího pondělí.
  • Pokud nemáte možnost tisku, je možné vždy po předchozí telefonické domluvě, si vyzvednout vytištěné materiály v MŠ.
  • V případě dalších dotazů můžete také volat na tel. číslo 736465423 (vedoucí učitelka MŠ)

Stravování:

• Děti mají právo na dotovanou stravu, což v našem případě bude z provozních důvodů znamenat pouze oběd. Je možné si ho odebírat ve školní jídelně v základní škole na adrese Proseč, Rybenská 260 (vchod na 1. stupeň). Provoz v kuchyni mateřské školy je přerušen.
  • Kdo máte o odebírání obědů během uzavření mateřské školy zájem, přihlaste se u vedoucí stravování: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 469 321 115; 773 901 885.
  • Nabízíme také možnost odběru obědů dalším strávníkům za plnou cenu 68 Kč. Tuto možnost může využít kdokoliv, ale doporučujeme to zejména rodičům, kteří jsou doma s dětmi, nebo z domu pracují. Ulehčí Vám to současnou komplikovanou situaci.
  • Obědy se vydávají od 11:00 do 13:00.