proběhne 3. - 14. května 2021 v čase 8 - 12 hodin nebo po telefonické domluvě s vedoucí učitelkou (tel.: 736 465 423).

ZÁPIS SE KONÁ BEZ PŘÍTOMNOSTI DĚTÍ. K ZÁPISU SE DOSTAVÍ POUZE ZÁKONNÍ ZÁSTUPCI.

Rodiče při zápisu předloží svůj občanský průkaz a rodný list dítěte.

Z důvodu urychlení zápisu a minimalizace vzájemného kontaktu žádáme rodiče, aby si přinesli již vyplněnou žádost o přijetí, která je ke stažení na webových stránkách mateřské školy v sekci Dokumenty / Ke stažení. DĚKUJEME. 

Součástí žádosti o přijetí je potvrzení očkování dítěte od lékaře. 

Při zápisu budeme přijímat pouze děti, které nejpozději 1. 9. 2021 dovrší věk 3 roky.

Veškeré další podrobné informace o MŠ najdete na webových stránkách mateřské školy https://msprosec.cz a případné dotazy zodpovíme na tel. 736 465 423 (vedoucí učitelka MŠ), nebo 733 127 257 (ředitel ZŠ a MŠ Proseč). 

zapis ms 2021 plakat m 

Všechny potřebné dokumenty a další podrobné informace najdete v sekci Dokumenty / Ke stažení