Červen u Berušek

• Andílci v kožíšku

4. 9. 2019 Andílci v kožíšku

• 30. 6. 2019 Červen u Berušek

„Školní rok se rychle krátí, prázdniny jsou na dosah, dočkáme se odpočinku, budem hodně cestovat.‘‘

Měsíc červen byl pro nás Berušky posledním měsícem, kdy jsme byly v tomto složení, proto jsme si ho chtěly pořádně užít. Hodně času jsme trávily při hrách v přírodě, na dětských hřištích, v lese nebo na školní zahradě. Ochutnaly jsme bezovou limonádu, kterou jsme si samy vyrobily, připomněly jsme si pravidla, podle kterých jsme se celý rok snažily chovat, zopakovaly jsme si některé básničky a písničky, které jsme se naučily, cvičily jsme pohybové hry, které se dětem nejvíce líbily. Domů jsme si odnesly výkresy, které jsme vytvořily. Budeme se těšit, že po prázdninách k nám přibydou noví kamarádi. Rodičům děkujeme za spolupráci a budeme se těšit na příští školní rok.

„Jedna, dvě, tři čtyři, pět, leť beruško poznat svět! Brzy se mi zase vrať, ať já můžu spočítat tvoje tečky na křídlech.‘‘

06 30 beruky erven

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.