Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Červen u Berušek

Událo se

 • Zimní radovánky u Včeliček

  7. 2. 2020 Zimní radovánky u Včeliček

 • Návštěva prvňáčků v MŠ

  3. 2. 2020 Návštěva prvňáčků v MŠ

 • Lednové hrátky u Včeliček

  31. 1. 2020 Lednové hrátky u Včeliček

 • 30. 6. 2019 Červen u Berušek

   „Školní rok se rychle krátí, prázdniny jsou na dosah, dočkáme se odpočinku, budem hodně cestovat.‘‘


  Měsíc červen byl pro nás Berušky posledním měsícem, kdy jsme byly v tomto složení, proto jsme si ho chtěly pořádně užít. Hodně času jsme trávily při hrách v přírodě, na dětských hřištích, v lese nebo na školní zahradě. Ochutnaly jsme bezovou limonádu, kterou jsme si samy vyrobily, připomněly jsme si pravidla, podle kterých jsme se celý rok snažily chovat, zopakovaly jsme si některé básničky a písničky, které jsme se naučily, cvičily jsme pohybové hry, které se dětem nejvíce líbily. Domů jsme si odnesly výkresy, které jsme vytvořily. Budeme se těšit, že po prázdninách k nám přibydou noví kamarádi. Rodičům děkujeme za spolupráci a budeme se těšit na příští školní rok.


  „Jedna, dvě, tři čtyři, pět, leť beruško poznat svět! Brzy se mi zase vrať, ať já můžu spočítat tvoje tečky na křídlech.‘‘

  06 30 beruky erven

  Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.