Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Únor u Motýlků

Událo se

 • Červen v MŠ

  29. 6. 2020 Červen v MŠ

 • Rozloučení s předškoláky

  23. 6. 2020 Rozloučení s předškoláky

 • Březen u Berušek

  30. 3. 2020 Březen u Berušek

 • 29. 2. 2020 Únor u Motýlků

   V únoru zavítala do motýlkové třídy „Paní Zima“. Věnovali jsme se zimním sportům, a to jak ve třídě, tak i venku při vycházkách. Dověděli jsme se například, co vše je potřeba, abychom mohli tyto sporty provozovat (vybavení, oblečení, dodržování bezpečnosti, nebo počasí).
  V druhé polovině měsíce nás navštívili medici, kteří pro nás připravili projekt „Medvídkova nemocnice“. Děti se dověděly mnoho informací o nebezpečných bacilech i virech a každý si mohl vyzkoušet ošetření na vlastním plyšákovi. V příštích dnech jsme pokračovali tématy: Doktora se nebojíme, Polámal se mraveneček a Moje tělo, zuby.
  V neposlední řadě proběhl v únoru také karneval, užili jsme si spoustu zábavy jak ve své třídě (soutěže, tanečky), tak i dětmi z ostatních tříd na společném veselí v Beruškové třídě.

  2020 02 29 nor u Motlk

  Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.