18. 12. 2020 Prosinec u Motýlků

 ♫♪Těšíme se všichni malí, velcí, těšíme se všichni, bude Štědrý den.♫♪
Měsíc prosinec je pro nás ve školce obdobím kouzel, pohádek a tajemství. Připomněli jsme si návštěvu svatého Mikuláše a jeho pomocníků. A jelikož čas kvapí, pustili jsme se do chystání té pravé vánoční atmosféry. Naše školka a třída se zaplnila betlémy, anděly a vánočními výrobky dětí. Nezapomněli jsme, ale ani na zvířátka a zvláště na ptáčky. Děti přinesly do školky nádherná ptačí krmítka, která jsme rozmístili na školní zahradě. Ptáčci se pomalu slétají a my máme možnost pozorovat jak jim chutná zobání, které jsme pro ně s dětmi připravili. V posledním prosincovém týdnu se z naší třídy linula vůně vanilkových rohlíčků, které jsme s dětmi upekli. Nezapomněli jsme ani na výlov kaprů, zdobení stromečků či hledání zlatého prasátka….
Přejeme vám šťastné a veselé Vánoce, provoněné cukrovím a tajemnou vánoční atmosférou a těšíme se na další nová dobrodružství v novém, snad již veselejším roce.

2020 12 18 Prosinec u Motlk

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.