26. 2. 2021 Únor u Berušek

 Únor bílý, pole sílí…


Celý únor se naše témata točila kolem lidského těla a zdraví. Hravou formou jsme se seznámili s naším tělem, našimi pěti smysly a řekli jsme si, jak se chránit a jak o sebe pečovat, abychom byli zdraví. Vyzkoušeli jsme si, jak všechny smysly používáme a jak jsou pro nás důležité. Měli jsme ve třídě karneval, kdy jsme převlečený většinou za princezny, plnili různé úkoly. Moc jsme si ten den užili. Také jsme pozorovali ptáčky, kteří navštěvují naše krmítka na zahradě. Chodí tam i veverka. Protože ve zdravém těle je zdravý duch, trávili jsme hodně času venku, nejdříve na sněhu, poté na procházkách po okolí. Naučili jsme se nové říkanky, zpívali jsme a jednu písničku jsme si i zdramatizovali. Zkrátka jsme si to užili.

2021 02 26 nor u Beruek

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.