30. 6. 2021 Červen u Berušek

„Školní rok se rychle krátí, prázdniny jsou na dosah, dočkáme se odpočinku, budem hodně cestovat.‘‘

Měsíc červen byl pro nás Berušky posledním měsícem, kdy jsme byly v tomto složení, proto jsme si ho chtěly pořádně užít. Hodně času jsme trávily při hrách v přírodě, na dětských hřištích, v lese nebo na školní zahradě. Prožily jsme krásnou květinovou slavnost, barevný týden, navštívily jsme farmu pana Herynka, záchrannou stanici na Pasíčkách, uspořádaly jsme si piknik, užily jsme si námořnické dny. Připomněly jsme si pravidla, podle kterých jsme se celý rok snažily chovat, zopakovaly jsme si některé básničky a písničky, které jsme se naučily, cvičily jsme pohybové hry, které se dětem nejvíce líbily. Domů jsme si odnesly výkresy, které jsme vytvořily. Budeme se těšit, že po prázdninách k nám přijdou noví kamarádi. Rodičům děkujeme za spolupráci a budeme se těšit na příští školní rok.

„Jedna, dvě, tři čtyři, pět,leť beruško poznat svět!Brzy se mi zase vrať, ať já můžu spočítat tvoje tečky na křídlech.‘‘

 2021 06 30 erven u Beruek

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.