5. 12. 2022 Čertovský rej u Včeliček

V pondělí 5.12. se děti ze Včeličkové třídy proměnily v čertíky a užily si dopoledne plné zábavy. Jako správní čerti se krásně umazaly při malování čerta, zahrály si čertovské kuželky, soutěžily v namotávání čertích ocásků, zahrály si pohybovou hru „Rohy, chlupy, kopyta, ocas“, zatančily si při čertovských písničkách a také se předvedly na čertovské módní přehlídce. Všem to moc slušelo. Přišlo i na povídání o tom, jak takový správný čert vypadá a co všechno musí umět.
A to ještě nebylo všechno. Mezi děti totiž zavítal Mikuláš s andělem. Děti Mikulášovi řekly básničku a zazpívaly mu. Také slíbily, že už budou hodné. Některé děti se totiž přiznaly, že občas trošku zlobí. Všem bylo odpuštěno a tak se malí čertíci mohli radovat i z mikulášské nadílky.

2022 12 05 ertovsk rej u Veliek