25. 3. 2023 Výprava do bledulkového háje

 V pátek 24. 3. 2023 jsme se hned po svačině vypravili s předškoláky a staršími dětmi do bledulkového háje na Pastvisko. Na cestu jsme se vyzbrojili batůžky se svačinou a dobrou náladou. Aby nám ta dlouhá cesta pěkně utíkala, povídali jsme si, poslouchali jsme zvuky přírody nebo jsme si zpívali. Více než po hodině cesty jsme dorazili do bledulkového háje, kde jsme obdivovali tisíce a tisíce nádherných bledulek. U bleduliště jsme také stihli posvačit a pak už jsme se vydali hledat prosečský vodopád, který je kousek od bledulkového háje. Vodopád jsme našli. Chvilku jsme se zaposlouchali do zvuků vody a pak už nastal čas návratu. Unavení, ale bohatší o zážitky jsme se vrátili včas k obědu.

2023 03 24 Bledulky a vodopd

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.