15. 5. 2024 Školní výlet - Putování za vodníkem

 Ve středu 15. 5. jsme se za krásného počasí vypravili na dalekou cestu. Pěšky jsme putovali za vodníkem až na koupaliště u Renospondu. Malí vodníčci zvládli cestu přes louku, potok i les s dobrou náladou. Na místě je už přivítal sám vodník, který děti zvesela přivítal ve svém království u vody. Po krátkém občerstvení si tak děti užily spoustu zábavy. Zatančily si s vodníkem na veselé písničky, zahrály si hru na chytání dušiček, hrály si s padákem, přecházely přes kameny, pohrály si na místním hřišti, chytaly rybky, házely obručemi a mnoho dalšího. Pak už nás čekal oběd přímo v Renospondu, který nám moc chutnal. Po obědě jsme si dopřáli chvilku odpočinku a volné zábavy. Potom už ale nastal čas návratu a tak jsme se vydali na další cestu. Tentokrát jsme zvolili trochu jinou trasu. Cestou jsme se stihli zastavit ještě na Pasíčkách, kde jsme si chvilku odpočinuli, občerstvili se a ještě nám zbylo trochu sil na hraní na hřišti. Poté jsme se šťastně vrátili do školky, sice unavení, ale plní zážitků. 

2024 05 15 Vlet Putovn za vodnkem

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.