Loučení předškoláků v pečovatelském domě
Ve středu 24. 6. navštívili předškoláci pečovatelský dům. Přišli se rozloučit před svým nástupem do školy a klientům zpříjemnili horké dopoledne krátkým vystoupením plným písniček a básniček. Za své představení pak na oplátku dostali osvěžující odměnu.





