Včeličky - mini výlet na přání
Ve středu 24. 6. jsme si užili jeden mini výlet na přání dětí. I když bylo poměrně teplo zvládli jsme okruh okolo Záchranné stanice Pasíčka. Cestou jsme plnili úkoly, které si pro nás připravil plyšák Krteček. Takže jsme zpívali, počítali, poznávali tvary, nebo si jen hráli. Pochutnali jsme si také na svačině od pana Krtka ☺️ A aby toho nebylo málo, cestou jsme také potkali několik zajímavých zvířátek. Výlet jsme si prostě náležitě užili.





