Dobrý den vážení rodiče,

 
blíží se nám vánoční svátky a s nimi i čas dovolených a zaslouženého odpočinku. Rádi bychom vám nabídli možnost docházky vašich dětí do školky až do středy 22. 12. 2021. Abychom i my mohli zajistit provoz MŠ podle počtu dětí, které v posledním týdnu do školky přijdou, zasíláme vám všem k vyplnění dotazník ohledně docházky 20. - 22. 12. ZDE. Termín vyplnění je do pondělí 13. 12. včetně.
 
Prosím Vás o korektní vyplnění a závazné nahlášení pouze těch dětí, které opravdu do školky v těchto dnech přijdou. Samozřejmě se může přihodit leccos, to znají všichni rodiče malých dětí. Bohužel se ale často stává, že je nahlášeno mnoho dětí a většina se potom ze dne na den odhlásí, což nám potom velice komplikuje personální situaci. I zaměstnanci MŠ si potřebují vybrat dovolenou a pokud máme správné informace, můžeme potom vše nakombinovat tak, abychom zajistili co nejdelší provoz MŠ i s menším počtem dětí. 
 
Předem vám velice děkuji za vyplnění a přeji klidné adventní dny. 
 
Dotazník najdete na svých emailových adresách.

S pozdravem a přáním hezkého dne
Mgr. Romana Pešková, ředitelka školy