27. 10. 2020 Říjen u Motýlků

 Měsíc říjen byl barevný. V motýlkové třídě jsme poznávali podzimní chutě, vůně, barvy a tvary všemi smysly. Hlavním tématem byly plody podzimní sklizně. Z ovoce a zeleniny, které děti přinesly, jsme si vyrobili výbornou ovocno-zeleninovou šťávu plnou vitamínů, z jablíček si děti upekly štrúdl, z šípků jsme si uvařili šípkový čaj. Poznávali jsme také ovoce a zeleninu po hmatu a po vůni. Děti se učily rozeznávat stromy a jejich plody. Nasbírané kaštany a žaludy nám posloužily pro hry i pro učení. Měsíc jsme zakončili s tématem: Vítr a drak. S dětmi jsme zkoušeli, co dovede malý vánek i velký vichr. Proletěli jsme se s draky a s větrníky, cvičili jsme s barevným padákem. No zkrátka, užili jsme si říjen jako malovaný. Měsíc říjen byl barevný. V motýlkové třídě jsme poznávali podzimní chutě, vůně, barvy a tvary všemi smysly. Hlavním tématem byly plody podzimní sklizně. Z ovoce a zeleniny, které děti přinesly, jsme si vyrobili výbornou ovocno-zeleninovou šťávu plnou vitamínů, z jablíček si děti upekly štrúdl, z šípků jsme si uvařili šípkový čaj. Poznávali jsme také ovoce a zeleninu po hmatu a po vůni. Děti se učily rozeznávat stromy a jejich plody. Nasbírané kaštany a žaludy nám posloužily pro hry i pro učení. Měsíc jsme zakončili s tématem: Vítr a drak. S dětmi jsme zkoušeli, co dovede malý vánek i velký vichr. Proletěli jsme se s draky a s větrníky, cvičili jsme s barevným padákem. No zkrátka, užili jsme si říjen jako malovaný.

2020 10 27 jen u Motlk

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.