1. 12. 2021 Listopad u Motýlků

V listopadu nám Motýlci hodně stonali a tak nás chodilo do školky jen málo. I tak jsme se snažili, abychom si listopad užili a dozvěděli se něco nového. Uspávali jsme broučky a zvířátka, připravili jsme krmítka pro ptáčky, aby neměli v zimě hlad. Dozvěděli jsme se, co dělají ostatní zvířátka v zimě, aby přežila až do jara. Také jsme navštívili s předškoláky třídu Včeliček, kde jsme společně strávili celé dopoledne. Velikou radost nám udělal první sníh, který nám zajistil velikou zábavu při bobování a stavění sněhuláků. Konec listopadu už patřil přípravám na nadcházející adventní období. Vyzdobili jsme si třídu, kde nechybí adventní kalendář, nebíčko s anděly, ale i pekelný koutek. Také vánoční stromeček jsme si nazdobili. A to hned třikrát. Nejdříve u domu s pečovatelskou službou, na školní zahradě a nakonec i ve třídě. Konec měsíce už jsme přivítali s třídou plnou dětí a tak doufáme, že si prosinec užijeme v plné parádě.

2021 12 01 Listopad u Motlk