22. 4. 2022 Den Země u Včeliček

Na Den Země byly děti pilné už od rána. Hned po příchodu do třídy se začaly věnovat společné práci na planetě Zemi. Poté, co jsme si o ní popovídali v ranním kroužku, tak děti začaly přemýšlet a vymýšlet a tvořit.  Výsledná práce potěšila nás všechny.

Poté jsme si Den země užili venku, v přírodě. Na výpravě, kdy jsme si prošli nejen stezku stromů, ale i stezku – Suchou nohou mezi vodou, nás doprovázel třídní skřítek. Podivil se spolu s dětmi, co odpadků a nepořádku, děti během cesty nalezly. Dopoledne se vydařilo, bylo plné zážitků.

Další den se děti pověnovaly ještě třídění odpadu, neboť Nepořádníček, který třídu navštívil, zanechal ve třídě velký nepořádek. Děti však tento těžký úkol zvládly hravě.

2022 04 22 Den Zem u Veliek