16. 6. 2022 Pasování

Na konci roku se již tradičně loučíme s našimi nejstaršími dětmi, které po prázdninách přecházejí na základní školu. Slavnostní program se měl konat na zahradě mateřské školy, ale počasí bylo tentokrát proti a proto jsme museli zůstat v mateřské škole. Po úvodním slavnostním a trochu rozjařeném nástupu děti předvedly pásmo písniček a tanečků a pak už přišlo na řadu slavnostní pasování. Na školáky děti pasovala paní učitelka Lacmanová ze základní školy. Děti hravě zvládly veselou básničku i samotné pasování. Bouřka se přehnala rychle a tak jsme se mohli konečně přesunout na zahradu, kde bylo pro děti připraveno několik zábavných úkolů a také bohaté občerstvení, na kterém se podíleli rodiče předškoláků a za to jim patří velký dík. Myslím, že jsme si všichni náležitě užili slavnostní atmosféru.

2022 06 16 Pasovn