28. 6. 2023 Noc ve školce

Už jste někdy spali ve školce? Že ne? Tak my Ano! A bylo to báječné dobrodružství. Náš večer začal výpravou plnou legrace, díky úkolům Moudré sovy. Společně jsme povečeřeli opečené špekáčky, a zábava pokračovala dál.

Po návratu do školky byl čas se připravit na spánek. Děti si připravily pelíšky,  vyčistily zoubky…. A začala pyžamková párty! A protože máme děti odvážné,  tak se vyzbrojené baterkami statečně vydaly po stopách za pokladem.

Naším posledním úkolem bylo děti uspat. A tak se rozjel pohádkový maraton. Četlo se tak dlouho, dokud neusnul i ten poslední človíček z naší báječné party předškoláků.

Poděkování patří učitelkám za jejich čas a nadšení, rodině Vanžurových za poskytnutí zázemí pro opékání, všem rodičům, kteří se postarali o snídaňové menu a v neposlední řadě i p.Práškovi, který zajistil občerstvení a poklad - sladké  překvapení, které měly děti ukryté v truhle.

2023 06 28 Noc ve kolce