25. 10. 2023 Světýlka přátelství

Za krásného podzimního počasí jsme se sešli na školní zahradě, abychom si společně s rodiči a dětmi užili pohodové odpoledne naplněné přátelskou náladou. V tomto dušičkovém čase, je někdy dobré zpomalit, zavzpomínat, ale také se naladit na blížící se Vánoce, uvědomit si, že přátelskost nás nic nestojí a i maličkosti přinášejí radost. My jsme se rozhodli, že trochu té radosti - světla přineseme také do našeho setkání a v rámci naší spolupráci s pečovatelským domem i jeho klientům.
Světlo je nejlépe vidět za tmy a tak při čekání na tmu byl dostatek času na výrobu lucerniček – světýlek přátelství, přátelských rozhovorů, plnění drobných podzimních úkolů, ale také na pochutnání si na občerstvení, které připravili rodiče a také děti z Motýlkové třídy. Všem moc a moc děkujeme za dobroty!
Setmělo se a tak už nastal ten správný čas, abychom se vydali s našimi světýlky na cestu od školky, přes náměstí, až k domu s pečovatelskou službou, kde jsme symbolicky vytvořili srdíčko z lucerniček, zazpívali písničku a předali dárečky pro klienty peč. domu.
Věříme, že se akce povedla a všem zúčastněním přinesla alespoň trochu té radosti.

2023 10 26 Ptelsk setkn na zahrad Svtlka ptelstv