30. 1. 2024 Sněhulákový den

Dnes se ve školce uskutečnil Sněhulákový den. Děti přišly oblečené v bílé barvě, vyrobily si “hrnce” na hlavu a pak už nic nebránilo tomu, aby se vydaly na jednotlivé třídy plnit nejrůznější sněhuláčí úkoly. Někde házely míčky sněhulákovi rovnou do klobouku, zdobily perníkové sněhuláky, jinde zas zdolávaly překážkovou dráhu, hrály koulovanou, cvičily s padákem nebo si také procvičily barvy, počty i prostorovou orientaci. Společně malovaly na velkého sněhuláka a zvládly také sněhuláčí taneček.
Děti si dopoledne pěkně užily a za splnění všech úkolů si pochutnaly na perníku a navíc si domů odnesly ještě vzpomínkový diplom.
Některé děti se také zapojily do sněhuláčí tvořivé výzvy a doma vyrobily nebo namalovaly rozmanité sněhuláky. Vznikla tak krásná výzdoba školky na sněhulákový den. Děkujeme!

2024 01 30 Snhulkov den

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.