Činnosti

21. 10. 2021 Říjen u Motýlků

• Činnosti

Den stromů

V tématu „Měla babka nejen jabka“ se děti naučily mnohé básničky a písničky o ovoci a zelenině.

Celoroční projekt „Za tajemstvím stromů“ jsme začali hádankou a básničkou s pohybovým vyjádřením.

Včeličky se hned na začátku naučily svolávací písničku ♪♫ „Kruh“ a ♪♫ „Ruce jsme si podali“.

V červnu jsme si užili nejen hmyzí dny, ale i rozloučení s předškoláky a námořnický týden zakončený výletem do Boru.

Den naruby se vydařil.

V květnu se předškoláci zaměřili na rodinu, povolání rodičů a dopravu a cestování.

V dubnu se předškoláci zaměřili na zvířátka a naučili se o nich nějaké básničky a písničky. 22.dubna nezapomněli na Den Země a 30.4. si užili čarodějnický den.

Milí rodiče, v době uzavření mateřské školy Vám budeme touto cestou nabízet aktivity pro děti.

Karneval si děti užily. Kromě karnevalového veselí zvládly děti vytvořit i několik klaunů a šašků na výzdobu třídy.