Činnosti

26. 2. 2021 Únor u Berušek

• Únor u Motýlků

26. 2. 2021 Únor u Motýlků

• Včeličky u krmítka, u krmelce

13. 2. 2021 Včeličky u krmítka, u krmelce

• Činnosti

Milí rodiče, v době uzavření mateřské školy Vám budeme touto cestou nabízet aktivity pro děti.

Karneval si děti užily. Kromě karnevalového veselí zvládly děti vytvořit i několik klaunů a šašků na výzdobu třídy.

Včeličky se v únoru podívaly za zvířátky, ke krmelci a ke krmítku, a naučily se o zvířátkách několik písniček.

V lednu včeličky poznávaly rok a roční období, také měsíce a názvy dní.

Dětem bylo na začátku prosince při distanční výuce nabídnuto naučit se některou z těchto básniček.

V listopadu se děti naučily známou písničku o tomto měsíci. Také si při ní zacvičily.

Milí rodiče, v době uzavření naší mateřské školy Vám budeme touto cestou nabízet aktivity pro děti.

V říjnu, kdy ubývá teplých dní, jsme se zaměřili na sklizeň ovoce a zeleniny, podzimní počasí a stěhovavé ptáky.

V září se sešlo ve třídě plno včeliček, které se v září naučily několik básniček a písniček.

Na konci zimního období jsme se ještě učili nějaké zimní písničky a básničky, ale už jsme se také
    dostali k tématu tělo.